У ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ 14 березня 2024 року відбулася зустріч першокурсників у корпусі Педагогічного факультету з поетесою, фахівчинею відділу краєзнавчої літератури ІФОУНБ ім. І. Франка Іриною Фотуймою.

Присутні з охотою слухали поезії Ірини Фотуйма про війну, а також поетеса зачитала декілька своїх романтичних поезій.

Ірина Фотуйма – поетеса, авторка двох поетичних збірок «Повінь одкровень» та «Тривкі рубежі» нещодавно навчалася у Прикарпатському університеті на філологічному факультеті.

Сьогодні Ірина працює у Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені І. Франка (директор – Людмила Бабій). Саме в обласну книгозбірню авторка любʼязно запросила першокурсників на екскурсію.

Ми всі вдячні УКРАЇНСЬКИМ ЗАХИСНИКАМ за можливості слухати українську поезію та творити її.