Розпочала свою роботу Екзаменаційна комісія комплексного іспиту з соціально-педагогічних дисциплін спеціальності 231 Соціальна робота ОП «Соціальна педагогіка» (денна/заочна форма навчання)

14 червня розпочала свою роботу Екзаменаційна комісія комплексного іспиту з соціально-педагогічних дисциплін спеціальності 231 Соціальна робота ОП «Соціальна педагогіка» (денна/заочна форма навчання). Голова комісії – доц. Кулик І.В., екзаменатор – доц. Комар І.В., член комісії – проф. Зозуляк-Случик Р.В.

На іспиті були присутні гарант освітньої програми «Соціальна педагогіка» – доцент, кандидат педагогічних наук Ворощук О. Д. та стейхолдери –директор Івано-Франківського центру практичної психології та соціальної роботи Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради, практичний психолог, кандидат психологічних наук Ляльчук Г. Д. та методист обласного центру практичної психології і соціальної роботи Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Крикун Л. В.

Екзаменаційна комісія заслухала відповіді 17 студентів і відзначила кращі відповіді Ляхович Христини та Оленюк Тетяни. Вітаємо наших випускниць і випукників бакалаврату з успішним складанням комплексного іспиту з соціально-педагогічних дисциплін і пишаємося високим рівнем знань, якими вони оволоділи в процесі навчання протягом 4 років на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи!