Виховний захід, присвячений  боротьбі УПА та сучасній війні на Сході на тему: «Одна війна – два століття»

15 жовтня кафедра педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика спільно із Сенатом педагогічного факультету провела виховний захід, присвячений  боротьбі УПА та сучасній війні на Сході на тему: «Одна війна – два століття».

Боротьба за Україну – це не тільки наша сучасність. Це справа багатьох поколінь: українських козаків, Січових стрільців, вояків ОУН-УПА, учасників нинішньої війни на Сході.

На факультет завітали особливі гості – голова Молодіжного крила братства ОУН-УПА імені генерала Шухевича, студент 1 курсу інституту історії та політології Олександр Данилюк з побратимом. Молоді люди виступили перед студентами з цікавою інформацією і презентували зворушливий фільм «Останній шанс» про боротьбу повстанців. Нікого не залишив байдужим фільм, тим більше, що автором сценарію, режисером та виконавцем головної ролі є Олександр.

Актова зала Педагогічного факультету сьогодні була переповнена. На виховному заході звучали патріотичні пісні та вірші у виконанні студентів.