ФІНАЛ ГРИ «ЛІТЕРАТУРНОЇ КАВАЛЄРКИ»

Фінальна гра «Літературної кавалєрки» відбулась в Івано-Франківську завдяки неймовірно талановитим, креативним командам читачів – «Оригінальний Дрогобицький формат» (учні Дрогобицької ЗОШ № 1, наставник – Світлана Фаринович), «Read-ери» (студенти Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника), «Покоління сі» (учні Івано-Франківської ЗОШ № 6 імені Івана Ревчука, наставник – Наталя Стасюк), «Діти України (учні Івано-Франківської гімназії № 2, наставник – Марта Сенчакович), «Еліта Карпат» (учні Івано-Франківської ЗОШ № 22, наставник – Наталія Матвієнко). Феєричні презентації книг «Відчайдушні» (ВЦ «Академія») Сергія Гридіна, «Я закохалася» (ВЦ «Академія») Марії Морозенко, «Новенька та інші історії» («Видавництво Старого Лева») Оксани Сайко, «140 децибелів тиші» («Видавництво Старого Лева») Андрія Бачинського та «Полянами і хмарочосами» («Теза») Степана Процюка вразили глибиною прочитання, нестандартним  і творчим представленням.Дякую усім і кожному учаснику зокрема, дякую наставникам й усім, хто готував команди, вболівав і підтримував їх.

Фінальна гра «Літературної кавалєрки» була такою завдяки чудовим письменникам. Дякую Марії Морозенко, Оксані Сайко, Сергію Гридіну, Андрію Бачинському, Василю Теремку за позитивні емоції, подароване світло, тепло, радість та щире спілкування. Дякую постійному й надійному партнерові проекту  – ВЦ “Академії”.