СПІВПРАЦЯ В МЕЖАХ ПРОГРАМИ «CHARACTER INTERNATIONAL», INC

23-25 жовтня 2017 р. на   Педагогічному факультеті  ДВНЗ  «Прикарпатський  національний  університет імені Василя Стефаника» відбулися семінари за програмою «Character  International», Inc, яку представляли  представники Міжнародної громадської організації розвитку особистості (США, Техас) доктор психологічних наук Джон Д. Кук та магістр психології Девід Ґлеасон . Робота в межах проекту  розпочалася з 1 квітня  2015 року  та триватиме до 31 травня  2020 року.

У семінарі «Виховання характеру у дітей» взяли участь доценти кафедри педагогіки початкової освіти Марія Копчук-Кашецька, Ореста Ткачук та студенти ІІІ курсу спеціальності «Початкова освіта».

Учасники семінару обговорювали питання спільних та відмінних методів формування характеру дітей дошкільного віку, школярів у сім’ї, навчальних закладах України та США, з’ясовували основні підходи до формування характеру дітей, цінності, що формують характер, зокрема такі загальноприйняті у більшості країн світу, як чесність, надійність, повага, відповідальність, сміливість, турбота, справедливість,надія. Присутнім було надано друковані матеріали для вивчення сфери формування характеру. По завершенні семінару учасники отримали сертифікати.