Науково-методологічний семінар «Цифрові інновації у роботі вчителя початкових класів»

06 березня відбувся науково-методологічний семінар «Цифрові інновації у роботі вчителя початкових класів» для викладачів кафедри початкової освіти та студентів педагогічного факультету. Викладачка кафедри Дибовська О. В. ознайомила присутніх із визначенням поняття «інновації» та його інтерпретацією у нормативно-правових документах в сфері освіти, а також із класифікатором цифрових освітніх інновацій відповідно до їх основного функціонального призначення.  Учасники семінару практично апробовували можливості цифрових інструментів для візуалізації навчального матеріалу (Prezi, Canva), активізації пізнавальної діяльності (Learningapps, Wordwall, Liveworksheets, Edpuzzle), забезпечення зворотного зв’язку й оцінювання (Mentimeter), інтеграції ресурсів за допомогою онлайн-дошок (Padlet), забезпечення віддаленої взаємодії та обговорили можливості використання штучного інтелекту в освіті. Однією із найактивніших форм роботи стала групова участь у інтелектуальних вікторинах (Quizizz, Quizzwhizer), де студенти та викладачів на власному досвіді переконались у ефективності використання цифрових інновацій для розвитку як ключових компетентностей, так і наскрізних умінь здобувачів освіти.