Посвята першокурсників у студенти

15 вересня у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулася Посвята першокурсників у студенти. Взяли у ній участь і першокурсники Педагогічного факультету. Окрім урочистостей в Актовій залі, на яких побувала наша молодь, відбулося знайомство з керівництвом та викладацьким складом Педагогічного факультету. З вітальним словом до присутніх звернулася деканеса проф. Кондур Оксана Созонтівна. З особливостями освітнього процесу 2022-2023 навчального року ознайомила першачків заступниця деканеси проф. Романишин Руслана Ярославівна, а також представила кураторів груп.

Віримо, що у наших першокурсників попереду чимало успіхів, досягнень, перемог, що кожен зможе віднайти себе в обраній ним професії, адже наш факультет став вдалим стартовим майданчиком не для одного покоління студентів. Бажаємо сили, витримки, радощів від навчання, і щоб кожен день дивував новими науковими та навчальними відкриттями. І звісно, такої сподіваної, такої потрібної та важливої для всіх і однієї на всіх перемоги!

Ласкаво просимо до нашої родини Педагогічного!