СТУДЕНТСЬКА СПІЛКА ВОЛОНТЕРІВ ПРОДОВЖУЄ ЩОРІЧНИЙ МАСШТАБНИЙ ФЛЕШМОБ ПІД НАЗВОЮ «ПЕРЕДВЕЛИКОДНЯ ТОЛОКА»

Разом із війною в нашу країну прийшло розуміння того, що кожен українець може долучитись до національної боротьби. У час, коли кожен з нас є волонтером, важливо вміти розподіляти «фронти» – у передвеликодній час таким фронтом для нас є ТРАДИЦІЙНА УКРАЇНСЬКА ТОЛОКА.

Пропонуємо студентам, працівникам та всім бажаючим долучитися до щорічного флешмобу.

Зважаючи, що знаходимось ми всі за місцем проживання – допомагати будемо місцевим жителям, які дуже цього потребують та гостям області (яких теж запрошуємо приєднатись) для створення максимально комфортних умов проживання.

Фотографуємось, робимо дописи про зроблені добрі справи (не забуваємо вказувати спеціальність і групу), отримуємо позитивні емоції, лайки, коментарі та репости, а також слова вдячності, створюємо собі хороший імідж і визнання.