13 квітня 2022 р. за ініціативи та організації завідувачки кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, професора Н.В.Лисенко проведено профорієнтаційну онлайн-зустріч керівництва та викладачів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з викладачами та студентами Самбірського фахового педагогічного коледжу імені Івана Филипчака. З вітальним словом до присутніх звернулася деканеса Педагогічного факультету, професор О.С.Кондур, яка підкреслила важливість і необхідність таких зустрічей, а також акцентувала увагу студентів коледжу на перспективах та перевагах продовження навчання в ПНУ. Заступниця деканеси, професор Р.Я.Романишин звернула увагу, що керівництво факультету і викладачі кафедр відкриті до спілкування з нашими абітурієнтами і завжди готові надати вичерпну інформацію з актуальних питань. Про особливості Вступної кампанії-2022 поінформував відповідальний секретар Приймальної комісії, доцент Е.Й.Лапковський. Професор Н.В.Лисенко розповіла учасникам зустрічі про можливості та переваги, які отримують студенти, навчаючись за освітньою програмою «Дошкільна освіта». Професор М.П.Оліяр повідомила про перспективи навчання за освітньою програмою «Початкова освіта», а також про освітню та наукову роботу зі студентами. Професор Б.М. Тимків поінформував присутніх про традиції підготовки студентів за освітньою програмою «Середня освіта (Образотворче мистецтво)», специфіку навчання та перспективи працевлаштування.
Загалом у зустрічі взяли участь 87 осіб.