Профорієнтаційні заходи на педагогічному факультеті

Новий календарний рік на факультеті розпочався з профорієнтаційних заходів. Зокрема, у рамках профорієнтаційної роботи була проведена зустріч зі студентами четвертого курсу спеціальності «Початкова освіта» щодо перспектив вступу до магістратури. Зустріч організована доцентом кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Плетеницькою Л.С., на якій були присутні 43 випускники бакалаврату. Викладачі Височан Л. М., Качак Т. Б., Максименко Н.Б., Пасєка Н.М., Романишин Р.Я. розповіли про особливості вступу у 2022 р. – необхідності реєстрації на ЄВІ, структуру фахового іспиту, відповіли на запитання студентів.

Підсумком проведеного заходу стало створення Viber-групи зі вступниками для можливості ефективного інформування про етапи вступної кампанії.