НАСТАНОВЧА НАРАДА З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ СТУДЕНТІВ 3 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

1 квітня 2021 р. відбулась настановча нарада з питань організації та проведення виробничої практики студентів 3 курсу спеціальності «Початкова освіта». Цього року студенти проходитимуть практику у 11 школах міста Івано-Франківська та області. Факультетський керівник виробничої практики доцент кафедри педагогіки початкової освіти Ілійчук Л.В. та фахові керівники-методисти (проф. Качак Т.Б., доц. Сливка Л.В., доц. Воробець О.Д., доц. Бай І.Б., доц. Плетеницька Л.С.) ознайомили студентів з метою і завданнями практики, змістом, структурою та поетапною її організацією, обов’язками студентів-практикантів, надали необхідні рекомендації щодо обсягу, організації та якості виконання завдань, оформлення звітної документації. Керівники-методисти наголосили, що виробнича практика є одним із ключових етапів професійної підготовки майбутніх  учителів початкової школи.