Команда студентського сенату педагогічного факультету колядує для рідного університету

Сумували за нами? От ми і повернулися…

Терміново залітайте на наш YouTube-канал, адже команда студентського сенату педагогічного факультету вривається в Інтернет-простір з крутою, неординарною та унікальною колядкою для вже такого рідного Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

“Ми так довго вже не маємо змоги сісти за улюблені парти рідних аудиторій, що на завершення Різдвяних свят прийшло натхнення написати слова колядки для університету” – зазначає голова студентського сенату педагогічного факультету Наталія Котурбаш.

Також дякуємо за авторські слова-віншування професорці кафедри педагогіки початкової освіти Ользі Сергіївні Деркачовій.

Чекаємо з нетерпінням ваших вподобань, коментарів та поширень!!!