Благодійний ярмарок «ТВОРИМО ДОБРО СВОЇМИ РУКАМИ»

16 грудня у Прикарпатському національному університеті відбулася благодійна акція «Творимо добро своїми руками». Організатори заходу –доценти кафедри педагогіки початкової освіти Оксана Цюняк, Світлана Довбенко, Марія Копчук-Кашецька, третьокурсники Івано-Франківського коледжу та першокурсники Педагогічного факультету. Благодійна акція «Творимо добро своїми руками» проходить в університеті вже шостий рік поспіль.

На ярмарку студенти Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету напряму підготовки «Початкова освіта» представили роботи виготовлені власноруч на заняттях з дисципліни «Методика трудового навчання з практикумом». А саме: м’які іграшки з ниток; скриньки, виготовлені у техніці квілінг; вишиті ялинкові прикраси. Студенти Педагогічного факультету запропонували солодощі: торти, тістечка, печиво тощо.

На благодійний захід завітали ректор університету Ігор Цепенда, проректори університету, директор Івано-Франківського коледжу Юрій Москаленко, декан педагогічного факультету Оксана Кондур, викладачі та студенти Івано-Франківського коледжу, педагогічного факультету та інших структурних підрозділів університету, працівники, представники ЗМІ.

Зібрані під час благодійної ярмарки кошти в сумі 14 175 грн. організатори передадуть на лікування 14-річної Вікторії Вістовської із села Стефанівка Калуського району.

У Прикарпатському університеті відбувся благодійний ярмарок «Творимо добро своїми руками» – ТРК РАІ

У ПНУ студенти організували новорічний благодійний хендмейд ярмарок – Канал 402