Студентка педагогічного факультету перемогла у номінації за кращу магістерську роботу від Фундації Лозинських

23 грудня на засіданні стипендійної комісії ректор університету, професор Ігор Цепенда, в черговий раз відзначив кращих студентів, серед яких і студентка педагогічного факультету спеціальності «Соціальна робота» Леся Мандро.

У номінації  за кращу магістерську роботу від Фундації Лозинських (США) наша студентка отримала  сертифікат на суму $1000. Тема  роботи:  «Формування «soft skills» у майбутніх соціальних педагогів», науковий керівник – професор кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, доктор філософських наук  Галина Михайлишин.

Науково-педагогічний колектив та студенство факультету вітає переможницю та її наукового керівника. Нових успіхів!