СТУДЕНТКА ПЕДАГОГІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ ХРИСТИНА ТКАЧУК – ПРИЗЕР ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З СОЦІАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ

13-14 квітня на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди пройшов ІІ-ий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки. Програма проведення олімпіади передбачала III тури: теоретичний – тестування, написання термінологічного диктанту, моделювання соціально-педагогічної роботи під час вирішення соціально-педагогічних ситуацій; науковий – публічний захист власного наукового дослідження актуальної проблеми соціальної педагогіки (з використанням сучасних інформаційних технологій); практичний – демонстрація фрагменту соціально-педагогічного заходу з розв’язання проблеми власного наукового дослідження, представленого на олімпіаду.

За загальними підсумками балів студентка Педагогічного факультету нашого університету спеціальності  «Соціальна робота. Соціальна  педагогіка» Христина Ткачук стала призером ІІ-ого етапу Всеукраїнської студентської олімпіади та нагороджена Дипломом III ступеня. Науковий керівник – доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Галина Лемко.