ДАРА КОРНІЙ ПРОВЕЛА ЗУСТРІЧ ІЗ МАЙБУТНІМИ ПЕДАГОГАМИ У ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

29 вересня відбулася чудова зустріч зі студентами педагогічного інституту Прикарпатського університету, організована викладачем цього навчального закладу прекрасною жінкою, талановитою письменнницею, чудовим педагогом, якого люблять та поважають студенти, Ольга Деркачова . Оля промодерувала цю зустріч. Оперативні журналісти вже розповіли про цю зустріч, хочу лишень додати таке – молодь у нас хороша, читаюча і хороша вона тому, що не всі педагоги буки, не все старше покоління нитики та песимісти, не всі диванники та егоїсти, не всі міряють життя доларом чи євро… Я рада, що є така молодь, що наше майбутнє будуватимуть вони, а не ми.

Дякую, Франківськ, за те, що продовжуєш тішити. І все у нас буде Україна! І здолаємо ми всі зворотні боки.