Відкрита лекція від польського професора Войцєха Валята в рамках Академії тьюторингу

09 квітня 2024 року, в рамках Академії тьюторингу, професором кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктором габілітованим, доктором гуманітарних наук в галузі педагогіки, професором Жешувського університету (Республіка Польща)  Войцєхом Валятом – представлено відкриту онлайн-лекцію на тему «Що є предметом і метою порівняльних досліджень сучасних систем освіти?».

У лекції взяли участь проректор з науково-педагогічної роботи Сергій Шарин, дирекція й викладачі педагогічного факультету, здобувачі спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) освітньо-професійної програми «Професійна освіта. Цифрові технології» першого (бакалаврського) рівня, здобувачі спеціальності 011 Освітні, педагогічні науки другого (магістерського) рівня і здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальностей 011 Освітні, педагогічні науки та 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

З вітальним словом до учасників зустрічі виступили проректор з науково-педагогічної роботи, доктор фізико-математичних наук, професор Сергій Шарин, декан педагогічного факультету, докторка педагогічних наук, професорка Оксана Кондур висловивши вдячність професору Войцєху Валяту за участь і цікаву проблематику лекції, а колективу кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика за організацію зустрічі.

Представила лектора Войцєха Валята завідувачка кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика кандидатка педагогічних наук, професорка Любов Прокопів.

Тематика й зміст лекції, наукові й практичні кейси викликали зацікавленість аудиторії, про що свідчили як активні коментарі, так і низка запитань до професора.