Секційне засідання звітної наукової конференції за участю студентів педагогічного факультету

4 квітня 2024 року відбулося секційне засідання звітної наукової конференції за участю студентів педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Працювало чотири підсекції (педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика (керівник Т.В.Паска); теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти (керівник Н.В.Захарасевич); початкової освіти (керівник І.М.Гуменюк); соціальної педагогіки та соціальної роботи (керівник І.В.Кулик).

Доповідачі презентували виступи на різну тематику, зокрема, зосередили увагу на актуальних проблемах навчання і виховання дітей дошкільного віку та  учнів початкових класів в умовах воєнного часу;  розвитку мовно-літературної, мистецької, математично-природничої освіти у сучасній початковій школі; готовності майбутнього викладача до формування іншомовної компетентності майбутніх викладачів ЗВО; висвітлили особливості застосування інноваційних педагогічних технології в роботі з обдарованими дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку; роль засобів масової інформації на формування культури поведінки сучасних школярів; охарактеризували умови організації STEAM-освіти, інклюзивного навчання; проаналізували інноваційні форми і методи формування базових компетентностей здобувачів початкової освіти в умовах НУШ; розкрили соціально-психологічні особливості роботи з внутрішньо переміщеними особами тощо.

Кращі результати наукових пошуків будуть опубліковані у збірнику «Еврика-XXV, а студентів нагороджено грамотами ректора Прикарпатського університету.

Ґрунтовні доповіді, змістовні презентації засвідчили,  що на педагогічному факультеті зростає  плеяда молодих перспективних науковців, котрі усвідомлюють цінність знань, науки, творчості, освіти й самоосвіти для життя та власної професійної діяльності у вільній незалежній Україні.

Інформацію підготувала

доктор педагогічних наук, професор Оксана Цюняк