Вітаємо викладачів кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика з нагородами!

Вітаємо Любов Миколаївну Прокопів, кандидатку педагогічних наук, доцентку, завідувачку кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика та Вікторію Володимирівну Стинську, докторку педагогічних наук, професорку кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика із отриманими нагородами, а саме грамотами ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» за високу професійну майстерність, творчий підхід та вагомий внесок у розвиток освіти і науки України, реалізацію Нової української школи, плідну співпрацю та особистий вклад у розбудову діалогу між науковою спільнотою і суспільством та реалізацію програми Президента «Здорова Україна». Бажаємо професійних успіхів і подальших досягнень!