Консультація для вступників

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника запрошує старшокласників на консультацію щодо вступу до закладів вищої освіти. В ході консультації буде наведено інформацію про нововведення у правилах вступної кампанії, що тривала у 2023 році та інформацію щодо очікуваних правил прийому та вступу до університетів у 2024 році. Консультація буде корисна старшокласникам, їх батькам та усім зацікавленим особам, оскільки отримана інформація стосуватиметься вступу до усіх закладів вищої освіти України. Учасники консультації матимуть змогу задати запитання та отримати відповіді від відповідального секретаря приймальної комісії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Запрошуємо до спілкування у п’ятницю, 1-го грудня, о 14.00 год. Онлайн.

Посилання для підключення:

Passcode: Pnu_01_12