Ми українці: честь і слава незламним

05 вересня 2022 року студенти групи ПО-41 спеціальності «Початкова освіта» Івано-Франківського фахового коледжу разом із  кураторкою групи Оксаною Цюняк та студентами ПО (ск)-21 педагогічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника провели виховний онлайн захід на тему «Ми українці: честь і слава незламним».

Захід розпочався із вшанування хвилиною мовчання світлої пам’яті воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України та мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Студенти декламували поезії про Україну Ольги Ходацької, Володимира Присяжнюка, Богдана Томенчука, Оксани Рубаняк (випускниці Івано-Франківського фахового коледжу), Людмили Галінської та ін.; молилися за мир, спокій та мирне небо над Україною. Висловили свої побажання щодо щасливого майбутнього нашої держави; з упевненістю зазначили, що у нас сильна, прекрасна держава і вільний народ, талановита й нескорена молодь, яка вірить у нашу перемогу!

Ми разом відбудуємо руїну –

І правда буде, воля і краса! (Ольга Ходацька)

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! СЛАВА УКРАЇНІ!