Профорієнтаційна онлайн-зустріч керівництва та викладачів з дирекцією, викладачами та студентами Самбірського фахового педагогічного коледжу імені Івана Филипчака

25 травня 2021р. за ініціативи та організації завідувачки кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти, професора Н. В.Лисенко проведено профорієнтаційну онлайн-зустріч керівництва та викладачів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника з дирекцією, викладачами та студентами Самбірського фахового педагогічного коледжу імені Івана Филипчака. З вітальним словом до присутніх звернувся проректор з науково-педагогічної роботи ПНУ, доктор фізико-математичних наук, професор С.В.Шарин, який підкреслив важливість і необхідність таких зустрічей, а також акцентував увагу студентів коледжу на перспективах та перевагах продовження навчання в ПНУ. Про особливості Вступної кампанії-2021 поінформувала деканеса Педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор О.С.Кондур. Професор Н.В.Лисенко розповіла учасникам зустрічі про освітні та наукові традиції кафедри та про можливості, які отримують студенти, навчаючись за освітньої програмою «Дошкільна освіта». Також, під час зустрічі виступили заступниця деканеси, доц. Н.Р.Кирста, викладачі: проф. О.П.Цюняк, доц.І.А.Скоморовська, доц.Н.В.Захарасевич. Ключовими питаннями зустрічі були: інформування випускників коледжу про особливості вступу та продовження навчання в ПНУ, освітню, наукову і позанавчальну роботу, яка проводиться викладачами кафедри, можливість здобуття подвійних дипломів, перспективи працевлаштування тощо.