Захист виробничої практики студентів 3 курсу спеціальності «Початкова освіта»

6 травня 2021 р. відбувся захист виробничої практики студентів 3 курсу денної форми навчання спеціальності «Початкова освіта». На заході були присутні завідувач відділом виробничої (навчальної) практики ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Василишин Я.І., заступник декана педагогічного факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Кирста Н.Р., завідувач кафедри педагогіки початкової освіти, доктор педагогічних наук, професор Оліяр М.П., факультетський керівник виробничої практики, кандидат педагогічних наук, доцент Ілійчук Л.В., доктор філологічних наук, професор Качак Т.Б., доктор педагогічних наук, професор Котик Т.М., кандидат педагогічних наук, доцент Плетеницька Л.С., кандидат філологічних, доцент Воробець О.Д., кандидат педагогічних наук, доцент Копчук-Кашецька М.С. та ін.

На захист практики були запрошені стейкхолдери – керівники закладів загальної середньої освіти м. Івано-Франківська. На заході виступили заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею №15 Скрипка О.С., заступник директора з навчально-виховної роботи початкової школи №26 Сабодах Л.О., заступник директора з навчально-виховної роботи ліцею №7 Кенюк Г.П., вчитель вищої категорії, голова методичного об’єднання вчителів початкових класів ліцею №7 Обух М.С., вчитель вищої категорії ліцею №5 Роп’як В.Я.

У процесі захисту виробничої практики здобувачі вищої освіти показали високий рівень фахової підготовки, продемонстрували ґрунтовні звіти за результатами виробничої практики, поділилися своїми успіхами, очікуваннями і враженнями від отриманого педагогічного досвіду. Виробнича практика є важливою складовою формування готовності студентів до здійснення педагогічної діяльності, засвоєння передового досвіду вчителів ЗЗСО задля подальшого його  використання у майбутній педагогічній діяльності.