Різдвяний вертеп на педагогічному факультеті

«Ми прийшли до Вас з вертепом, з тою колядою,

щоб вітати Вас усіх з ясною звіздою!

Бо народжений Ісус щиро вас вітає,

Щастя й радості для вас з неба посилає».

Різдво – одне з найбільших християнських свят. Воно наповнене духовністю, радістю, любов’ю, а ще − глибоким символізмом. Вертеп та колядники споконвіку вважалися вістунами добра, щастя та миру.

Атмосферу Різдвяної містерії відчули викладачі та студенти педагогічного факультету. 10 січня 2021 року студенти спеціальності 013 Початкова освіта (група ПО-22) під керівництвом кураторки групи, доцентки кафедри педагогіки початкової освіти Марії Копчук-Кашецької організували в онлайн режимі справжній Різдвяний вертеп з колядками та різдвяними віншуваннями. Усі присутні відчули атмосферу Різдва завдяки театралізованому вертепу. Студенти відтворили народження Божого дитятка, виконали ролі Йосифа, Марії, батька-пастуха, сина-пастуха, дочки, Звіздаря, Ангела, Мельхіора, Вальтазара, Каспара та щиро привітали усіх з Різдвом Христовим. Слід відзначити талановиту гру другокурсників та різноманітність їхніх чудових костюмів. Також у святі взяли участь учні закладів освіти, зокрема, Цюняк Назарій, учень ліцею №11 Івано-Франківської міської ради та Паляниця Святослав, учень Ямницького ліцею.

У вітальному слові завідувачка кафедри педагогіки початкової освіти, докторка педагогічних наук Марія Оліяр побажала усім міцного здоров’я, родинного затишку, добробуту та подякувала студентам за чудове онлайн-дійство. «Тож сподіваємося, що Божа благодать засяє над нашою країною і принесе мир у кожну оселю», − зазначила Марія Петрівна.

Захід завершився спільним виконанням учасниками та глядачами колядки «Нова радість стала» та авторським віншуванням професорки кафедри Наталії Благун.

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Нехай добрі пастушки з царями принесуть радісну вістку у ваш дім

та наповнять ваші серця щастям та спокоєм!

Христос народився! Славімо Його!