Мова – фактор безпеки, від якого залежить рівень життя у державі

11 вересня студенти педагогічного факультету були запрошені на ТРК «Раї», де разом з міським головою Русланом Марцінківим в проєкті «Сила Слова» та іншими відомими людьми Прикарпаття обговорили надзвичайно важливу проблему української мови в сучасному житті. Хтось із вважає, що українську треба розвивати радикально, інші ж гадають, що треба шукати компроміси і патріотизм не залежить від мови спілкування. Дві години пролетіли непомітно в дискусії та вирішенні дійсно важливої проблеми.

Голова студентського сенату педагогічного факультету Наталія Котурбаш та голова профбюро педагогічного факультету Наталія Мадай активно відстоювали свою позицію та винесли на обговорення дійсно важливі питання, які стосувалися вивчення української мови в сучасній Новій українській школі та проблеми «неукраїномовного» населення в Закарпатті.