Засідання вченої ради педагогічного факультету

Під керівництвом голови вченої ради і декана факультету доктора педагогічних наук Оксани Созонтівни Кондур відбулося чергове засідання вченої ради педагогічного факультету.

Було розглянуто низку питань порядку денного, а саме:

1) про особливості діяльність факультету під час карантину (доповідач декан Кондур О.С.;

2) підсумки звітної наукової конференції викладачів і студентів  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (доповідачі: заступник декана з наукової роботи доц. Романишин Р.Я., відповідальна за НДРС доц. Лазарович Н.Б.);

3) про наукову, методичну та виховну діяльність кафедри педагогіки початкової освіти (доповідач завідувач кафедри Оліяр М.П.);

4) про діяльність профспілкової організації факультету під час карантину, зокрема про благодійну допомогу у сумі 37950 грн від викладачів факультету інфекційній лікарні м.Івано-Франківська та кардіологічному відділенню міської лікарні м.Івано-франківська (доповідач голова профспілкової організації факультету доц. Петришин Р.А.).

Організувала засідання вченої ради на платформі ZOOM секретар вченої ради доц.. Наконечна Л.Б.