Участь педагогічного факультету у святкуванні Дня міста

Педагогічний факультет 5 травня взяв участь у презентації університету в рамках святкування  Дня міста Івано-Франківськ.  Доцент  кафедри педагогіки початкової освіти Воробець О.Д., доценти кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Бай І.Б. і Струк А.В., доцент кафедра педагогіки імені Б. Ступарика Ковальчук В.М., доцент кафедри теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти Скоморовська І.А. розповіли учасникам свята про особливості та переваги навчання на спеціальностях факультету, можливості подальшого працевлаштування та фахового зростання. Викладач  кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук Сабат Н.І.  провела для бажаючих сеанси казкотерапії.