ТРИВАЄ МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ З ДЕРЖАВНОЮ ВИЩОЮ ПРОФЕСІЙНОЮ ШКОЛОЮ (М. ХЕЛМ, РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

25 жовтня 2017 р. в рамках двостороннього обміну згідно Угоди про співпрацю відбулася зустріч завідувача кафедри педагогіки початкової освіти Марії Оліяр і  доцента кафедри  Галини Русин із Ярославом Капелюшним – директором Інституту математики та інформатики Державної вищої професійної школи (м. Хелм, Республіка Польща), у складі якого функціонує кафедра  педагогіки під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Петра Мазура. У ході розмови обговорювалися проблеми співпраці задля забезпечення мобільності викладачів і студентів, організації спільних наукових досліджень, проведення конференцій, семінарів, вебінарів, спільних публікацій  у фахових виданнях тощо.

Цього ж дня відбулася зустріч з викладачами кафедри педагогіки. Обговорювалися питання розширення міжнародних зв’язків, налагодження більш тісних контактів між науковцями обох кафедр, перспектив подальшої співпраці в різних напрямах. Викладач Галина Бейгер ознайомила українських гостей із результатами наукових досліджень колективу кафедри педагогіки.

Українські науковці  та студенти побували в навчальних аудиторіях, поспілкувалися з майбутніми педагогами, що навчаються в Державній вищій професійній школі м. Хелм, запросили їх до участі в Міжнародній студентській науково-практичній інтернет-конференції «Розвиток особистості молодшого школяра» та публікації результатів  досліджень польських студентів у збірнику наукових статей.