У глибині серця Карпат, в Ясінянській школі №1, відбулася знакова подія, яка зібрала разом молодь та досвідчених освітян.

Студентки четвертого курсу педагогічного факультету, під керівництвом доцента Плетеницької Лідії Степанівни ( Лідія Плетеницька ), провели профорієнтаційну зустріч з учнями 11 та 9 класів, розкриваючи перед ними безмежні можливості освіти та самореалізації.

Студентки поділилися своїм досвідом навчання в Прикарпатському національному університеті, який пишається своїм високим рейтингом та якісною освітою. Вони розповіли про переваги навчання на педагогічному факультеті, де кожен студент має можливість розвивати свої таланти та професійні навички. Особлива увага була приділена активному студентському життю, включаючи діяльність студентського сенату педагогічного факультету, який є серцем студентського самоврядування та ініціатив.

Ця зустріч стала не лише обміном знань, а й важливим кроком у формуванні майбутнього молодих людей, надихаючи їх до вибору професії, яка відповідає їхнім прагненням та мріям. Ініціатива студенток та доцента Плетеницької стала яскравим прикладом того, як освіта може змінювати життя та відкривати нові горизонти.

У цьому натхненному заході, де молодь зустрічається з мудрістю та досвідом, ми висловлюємо глибоку вдячність директорці школи, пані Галині Іванівні Данів, за її невтомну працю та відданість освітній місії. Ваше лідерство та підтримка створили фундамент для успішного проведення цієї профорієнтаційної роботи. Вчителю історії, пану Івану Васильовичу Марусяку, дякуємо за вашу пристрасть до навчання та за те, що ви вкладаєте в серця учнів любов до історії та знань.Соціальному педагогу, пані Олександрі Сергіївні Бандусяк, за її невтомну працю та відданість. Ваша робота з учнями, ваша енергія та натхнення, які ви даруєте їм, відкривають нові можливості для їхнього розвитку та самовираження. Доценту кафедри початкової освіти педагогічного факультету, пані Лідії Степанівні Плетеницькій, дякуємо за вашу мудрість та невтомну працю у формуванні майбутнього педагогів. Ваш внесок у розвиток освіти та підготовку молодих спеціалістів є надзвичайно цінним.

Ваша спільна праця та підтримка є незамінними для розвитку молодих особистостей, які прагнуть знайти своє місце у світі. Ви не лише навчаєте, а й надихаєте, і це безцінно. Дякуємо вам!

Педагогічний факультет ПНУ Кафедра початкової освіти ПНУ ім.В.Стефаника Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника