Кафедра педагогіки та освітнього менеджменту ім. Б.Ступарика продовжує зустрічі з учнівською молоддю.

19 березня 2024 року студенти першого курсу педагогічного факультету спеціальності «Професійна освіта. Цифрові технології» під керівництвом доцента Салиги Наталії Миколаївни провели профорієнтаційну зустріч з учнями 10-11 класів та адміністрацією Ліцею №6 ім. Івана Ревчука Івано-Франківської міської ради.

Н.М. Салига розповіла про особливості цьогорічної вступної кампанії, ознайомила присутніх із перспективами для майбутніх абітурієнтів, перевагами навчання в університеті. В ході зустрічі ліцеїсти мали можливість переглянули презентацію про освітню діяльність високорейтингового Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, освітніми програмами та спеціальностями.

Студенти-першокурсники поділилися власним досвідом навчання в університеті, перевагами навчання на педагогічному факультеті, де кожен студент має унікальні можливості творчої самореалізації.

Дякуємо за теплу й затишну атмосферу спілкування директорові ліцею Ігорю Євстаховичу Максимчуку та заступнику директора  Надії Іванівні Цюпер.

У підсумку зустрічі випускникам ліцею було роздано буклети про спеціальність та запрошено на навчання.