Вітаємо з успішним захистом дисертації Басараб Наталію Ярославівну

Щиро вітаємо Наталію Басараб з успішним захистом дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 011 Освітні, педагогічні науки!

Тема дисертації: “Розвиток післядипломної освіти вчителів початкової школи в західних областях України (1945-1991 рр.)”.

Науковий керівник: Прокопів Любов Миколаївна – кандидатка педагогічних наук, доцентка, завідувачка кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика.

Захист дисертації на здобуття ступеня доктора філософії відбувся у разовій спеціалізованій вченій раді Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника у такому складі:

Голова ради: Стинська Вікторія Володимирівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Рецензенти:

Стражнікова Інна Василівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Білавич Галина Василівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри початкової освіти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Опоненти:

Тимчук Людмила Іванівна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки та соціальної роботи Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Слюсаренко Ніна Віталіївна – доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки, психології й освітнього менеджменту імені професора Є. Петухова Херсонського державного університету.

Наталії Ярославівні бажаємо успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках, а також плідно працювати на розвиток педагогічної науки в Україні!