Педагогічний факультет вітає першокурсників з початком нового 2023-2024 навчального року

Сьогодні відбулася урочиста зустріч студентів 1 курсу ОР бакалавр нової освітньої програми «Професійна освіта. Цифрові технології» з керівництвом факультету та професорсько-викладацьким складом кафедри.

Урочиста зустріч розпочалася з привітального слова заступниці декана з наукової та організаційної роботи Цюняк О. П. та завідувачки кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Б. Ступарика Прокопів Л. М.
Першокурсники дізналися більше про роботу кафедри, факультету та університету загалом. Цікавою була вступна лекція про національно-патріотичне виховання на тему: «Ми українці: мужність і відвага крізь покоління», яку провела кандидат педагогічних наук, доцент Салига Н. М.

Вітаємо першокурсників з початком навчання! Бажаємо вам незабутніх моментів, успіхів у навчанні та нових друзів. Нехай цей час стане яскравим і плідним для вас!

Інформацію підготував
асистент кафедри педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика