Укладено Договір про науково-педагогічне співробітництво

28 квітня 2023 р. укладено Договір про науково-педагогічне співробітництво між Гданською Вищою Гуманістичною Школою в Гданську (Др. інж. Анджей Краков’як) – Відділ Суспільних наук (Др. Ірина Кєжовска), Відділом Гуманістичним Філія в Кошаліні (Польща) та Навчально–науковим центром «Педагогіки і психології вищої освіти» (проф. Олександра Качмар), Педагогічним факультетом (проф. Оксана Кондур) Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Ключовими напрямами майбутньої співпраці є організація постійного онлайн лекторію із запрошенням провідних зарубіжних учених; підготовка спільних публікацій; проведення практико орієнтованих заходів (вебінарів, тренінгів, воркшопів), а також проведення спільних досліджень з проблем удосконалення професійної підготовки майбутнього фахівця, обмін студентами (навчання, стажування, студентські наукові конференції), виконання спільних наукових проєктів, міжнародних грантів тощо.

Для виконання умов Договору партнери погоджуються дотримуватись таких принципів співпраці: доброчесності, добровільності, взаємної поваги, прозорості та відкритості, рівноправності учасників, взаємної відповідальності суб’єктів співробітництва за його результати.

Інформацію підготувала
доктор філософських наук, професор