Реалізація освітнього проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні”

Нині проблема надання якісних освітніх послуг у закладах вищої освіти є актуальною і на часі. Громадська організація «Українська асоціація студентів» спільно з Студентським сенатом Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника розпочала реалізацію проєкту «Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні», метою якого є покращення рівня обізнаності студентів у питаннях якості освіти, академічної доброчесності, діяльності органів студентського самоврядування тощо. Реалізація проєкту буде відбуватися у чотири етапи протягом одного року. Після успішного навчання здобувачі вищої освіти отримають сертифікат від Національного агентства з питань якості освіти та ГО «Українська асоціація студентів».

23 березня 2023 року відбулося перше заняття-тренінг на тему «Студенти у внутрішній системі забезпечення якості: партнерство та практика участі». Спікерка заходу − Наталія Котурбаш – аспірантка І курсу спеціальності 015 Професійна освіта (за спеціалізаціями) галузі знань 01 Освіта/Педагогіка, членкиня виконавчого комітету громадської організації «Українська асоціація студентів» з питань роботи з науковими товариствами студентів та аспірантів. Під час заняття обговорили актуальність проблеми організації безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні, способи формування індивідуальної освітньої траєкторії, можливості залучення студентів до забезпечення якості вищої освіти та механізми впливу.

Інформацію підготувала
аспірантка