У четвер, 23 березня, відбудеться перший в Івано-Франківську захід ГО “Українська асоціація студентів” в межах проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні”.

📃Лекція на тему: «Студенти у внутрішній системі забезпечення якості: партнерство та практика участі»
👩‍💼Спікер: Наталія Котурбаш – аспірантка Педагогічного факультету, членкиня виконавчого комітету ГО “Українська асоціація студентів” з питань роботи з науковими товариствами студентів та аспірантів, експерт Національного агентства з питань якості освіти
🗓️23.03.2023
🕑14:00
📍25 аудиторія

Проєкт втілюється Національним українським молодіжним обʼєднанням (НУМО) за фінансової підтримки terre des hommes для підтримки молодих людей, на яких вплинула війна, в заповненні освітніх прогалин, визначенні майбутніх професійних шляхів та відновленні простору для автономності.