Студенти на виставці у краєзнавчому музеї

27 вересня 2022 року студенти 4 курсу спеціальності “Початкова освіта” разом із викладачами Качмар Олександрою Василівною, Барило Світланою Богданівною і Баєм Ігорем Богдановичем відвідали Івано-Франківський краєзнавчий музей – визначний науковий та культурно-освітній заклад Прикарпаття, де мали змогу збагатити свої знання та отримати незабутні враження.

Студенти ознайомилися з біотичним різноманіттям Прикарпаття, археологічними пам’ятками доби Київської Русі і Галицько-Волинської держави. У відділі народного мистецтва побачили старовинні речі народного побуту, одягу, вироби декоративно-ужиткового мистецтва. У експозиції музею також представлені ікони ХVII-XIX ст. Найбільше вразила виставка творів художників-переселенців у рамкам мистецького проєкту під назвою: “Бог між нами! Переможемо разом!”. Основна мета такого проєкту – об’єднати небайдужих людей міста навколо порятунку мистецьких творів та зберегти духовні цінності нашого народу.

У ході виставки студенти поглибили свої знання з дисципліни “Формування міжпредметної естетичної компетентності у молодших школярів”, адже під час екскурсії були застосовані такі прийоми музейної педагогіки, як прийом показу, цитування, локалізації подій, порівняння, реконструкції, а сам проєкт сприяв розвитку навчальних, соціальних, загальнокультурних, пошукових та естетичних компетенцій.

Особлива подяка Качмар Олександрі Василівні, яка організувала чудову екскурсію у рамках вивчення дисципніни “Формування міжпредметної естетичної компетентності у молодших школярів”.