Передвеликодня толока

Всім студентам та працівникам педагогічного факультету!

Якщо ти:
– відчуваєш у собі потенціал і невичерпне бажання творити добро;
– хочеш допомагати тим, хто цього потребує;
– хочеш бути корисним;
– хочеш познайомитися із такими ж небайдужими людьми;
– хочеш робити добро для себе і для інших,
приєднуйся!

В Україні до Великодня традиційно готуються заздалегідь і дуже ретельно, адже підготовка передбачає очищення душі, тіла, власної оселі, прилеглих територій, санітарного очищення, озеленення та благоустрою. Зробити порядок і прибрати своє обійстя – зобов’язання всіх відповідальних людей. На жаль, не всі (особливо люди похилого віку, люди з обмеженими можливостями) мають змогу це зробити.

Нехай кожен із нас загляне у свою душу та простягне руку допомоги тому, хто цього потребує, подарує тепло та турботу, не сподіваючись отримати з цього вигоду.

Адже найважливіші зміни починаються у нашому серці!

Зважаючи, що знаходимось ми всі за місцем проживання – допомагати будемо місцевим жителям, які ду-у-же цього потребують. Такі є всюди, і ви це знаєте!

І ще, основне – ми живемо в онлайн форматі, тому фотографуємось  (бажано з щасливими отримувачами вашої допомоги), робимо дописи про зроблені добрі справи (не забуваємо вказувати спеціальність і групу), отримуємо позитивні емоції, слова вдячності, створюємо собі хороший імідж і визнання.

А на сайті педагогічного факультету будуть розміщені найкреативніші і найцікавіші дописи.

Вперед, до Великодня не так далеко!