Студентський сенат педагогічного факультету організував “Вечір англійського кіно”

Звичайні будні студентства зазвичай виглядають так: пари – підготовка до наступних занять – семінари – лекції – контрольні – сесія. Проте студентський сенат педагогічного факультету вирішив урізноманітнити дозвілля своїх студентів. Головою студентського сенату педагогічного факультету, Наталією Котурбаш, був організований “Вечір англійського кіно” в Молодіжному центрі Paragraph. Студенти мали можливість переглянути американський романтичний фільм “Me before you”. Студентський сенат вміло поєднав корисне з приємним, адже студенти не тільки насолодилися прекрасним шедевром американського кінематографа, а й підтягнули свій рівень англійської мови. Варто зазначити, що такий захід студентський сенат педагогічного факультету організував вперше, але чисельність присутніх вражала.

Як зазначає Наталія Котурбаш: «Як ми часто ходимо в кінотеатри, щоб переглянути свіжі новинки кіно, але ніколи не задумуємося над тим, що цей час можна провести ще й з користю. Я вражена тим, що студентству всіх курсів не байдужий їхній рівень англійської. В планах зробити це своєрідною традицією педагогічного факультету. Сподіваюся, що і наступного разу наші студенти підтримають таку мою ініціативу».