Наша гордість

 

СТЕФЮК ОКСАНА ЯРОСЛАВІВНА

Педагогічний стаж роботи – 29 років.
Кваліфікаційна категорія: вища категорія.
Місце роботи: вчитель початкових класів Верховинської ЗОШ І-ІІІ ст. Івано-Франківської області.
Закінчила Коломийське педагогічне училище за спеціальністю «Викладання в початкових класах загальноосвітньої школи», Прикарпатський університет ім. В. Стефаника за спеціальністю «Початкове навчання».
Тема педагогічного досвіду: «Формування міжпредметної компетентності молодших школярів шляхом впровадження інтегральної технології в практику роботи початкової школи». Читати далі…

 

ІЛЬЧИШИН НАТАЛІЯ ЄВГЕНІВНА

директор Івано-Франківської загальноосвітньої школи І ступеня №26.

Стаж роботи – 23 роки.
Стаж керівної роботи – 12 років.
Спеціальність за дипломом – «Вчитель початкових класів».
Категорія – вища, звання – «вчитель-методист».
У школі, яку очолює Наталія Євгенівна,  працює 28 педагогічних працівників. Школу № 26 було відкрито у 2002 році. У місті заклад є одним із наймолодших, але за такий короткий термін є значні досягнення, є чим пишатися. Школа намагається створювати своїм маленьким вихованцям необхідні умови для всебічного розвитку. Окрім основних предметів, тут вивчають різноманітні курси за вибором, дітей залучають до творчих гуртків та спортивних секцій. А ще школа робить все для того, щоб навчання для маленьких школярів було цікавим та легким. Саме тому заклад став експериментальним майданчиком Всеукраїнського проекту «Розумники» (SmartKids). Проект передбачає поєднання традиційних методів роботи з новітніми інтерактивними технологіями та ігровими формами у навчанні. Читати далі…

 

ЗАГРІЙЧУК ЛАРИСА

Педагогічний стаж 23 роки.
Кваліфікаційна категорія: вища категорія.
Місце роботи: учитель початкових класів приватноі школи-садка «Перша ластівка»
м. Івано- Франківськ, методист ОІППО лабораторії дошкільноі та початкової освіти.
Закінчила Прикарпатський університет ім. В. Стефаника за спеціальністю «Початкове навчання та музика». У 2003 році здобула другу вищу освіту за спеціальністю — учитель християнської етики.
Тема педагогічного досвіду; «Партнерська взаємодія вчителів та батьків в контексті НУШ».
Лариса Загрійчук — спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист». Учитель-новатор, активно впроваджує інноваційні методи навчання в роботу з дітьми, а саме: компетентнісне навчання на основі нейродидактики, коуч-технології. Читати далі…

 

СМЕТАНЮК СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА

директор Рахівського навчального центру дистанційних комунікацій.

Навчання:
-1990 рік  закінчила Мукачівське педагогічне училище за спеціальністю «Вчитель початкових класів». В тому ж році була призначена на посаду вчителя початкових класів в Рахівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №1;
– 1998-2001 рр. –  Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника за напрямом підготовки «Педагогічна освіта» та здобула кваліфікацію спеціаліста педагогічної освіти/початкове навчання;
–  2005 рік закінчила Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника і отримала диплом магістра за спеціальністю «Початкове навчання» та здобула кваліфікацію вчитель початкових класів.
Педагогічна та громадська діяльність:
У 2003 році призначена методистом Рахівського НКЦ. Читати далі…

 

МАЧИНСЬКА НАТАЛІЯ ІГОРІВНА

доктор педагогічних наук, завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Народилася та виросла у Львові. Освіту отримала у Львівському педагогічному училищі № 1 (тепер – Педагогічний коледж Львівського національного університету імені Івана Франка) та Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ).

У 2006 році — захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук. Тема дисертації «Модульна організація загально-педагогічної підготовки майбутніх вчителів в умовах коледжу», науковий керівник – професор С.О.Сисоєва.
У 2013 році – захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук. Тема дисертації «Теоретичні і методичні засади педагогічної освіти магістрантів вищого навчального закладу непедагогічного профілю», науковий консультант – професор Сисоєва С.О.

Професійна діяльність – Педагогічний коледж Львівського національного університету імені Івана Франка, Львівський державний університет внутрішніх справ. З червня 2016 року – завідувач кафедри початкової та дошкільної освіти Львівського національного університету імені Івана Франка.
Член-кореспондент Української Академії акмеологічних наук. Читати далі…

ВІКТОР КІБІРЄВ

Народився 4 листопада 1979року, м. Івано-Франківськ.

1997-2001 рр. – Прикарпатський університет ім.В.Стефаника м.Івано-Франківська (присвоєно кваліфікацію викладача педагогіки і психології);
2001-2003 рр. – Прикарпатський університет ім.В.Стефаника м.Івано-Франківська (здобув кваліфікацію “ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ’).
2012-2014 рр. – Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Державна служба-кадровий менеджмент» та здобув кваліфікацію МАГІСТРА.

З 2001 р. – листопад 2002-інструктор з фізичної культури ЗШС №9
листопад 2003 р.-лютий2004-інструктор з фізичної культури ЗШС №8
2004 р.– 2007 р.-торговий представник
серпень 2007 – 20010 рр. – менеджер-проектант професійного торгівельного обладнання ТОВ «Компанія Вітер»

вересень 2010-вересень 2011-торгівельний представник ТОВ «Вюрт-Україна»
листопад 2011 – 2016-вихователь-ДНЗ №18
серпень 2016 – завідувач ДНЗ №31. Читати далі…

БАЛКОВА ОЛЬГА ВАСИЛІВНА (ФІГОЛЬ)

Народилась 18.08.1976р (с. Крилос, Галицького району, Івано- Франківської області)
Навчалась у Прикарпатському університеті ім. В.Стефаника, за спеціальністю – дошкільне виховання, кваліфікація – викладач дошкільної педагогіки і психології. Вихователь. Рік закінчення – 1997.

Працює у Департаменті освіти та науки Івано-Франківської міської ради на посаді: головного спеціаліста з питань дошкільної освіти Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Загальний педагогічний стаж: 21 рік ;
стаж роботи на посаді вихователя: 10 років (Приватна школа-садок «Перша ластівка», ДНЗ №11 «Пізнайко») (1997-2007рр.)
стаж роботи на посаді вихователя-методиста дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №11 «Пізнайко»: 11 років (2007-2018рр)
стаж роботи на посаді головного спеціаліста з питань дошкільної освіти : 1 рік (2018-2019рр.)

Працювала керівником школи молодого вихователя груп раннього віку ДНЗ міста (2012-2017 рр.) та членом міської творчої групи вихователів-методистів та обласної динамічної групи по розробці тренінгів для вивчення та впровадження БКДО (2012-2017 нрр.). Читати далі…

ГАННА КРИСЮК

Випускниця кафедри соціальна педагогіка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (2004).

Екс – голова обласної молодіжної адміністрації Івано-Франківської області, директор ПР-агенції “PR-enerdgy”, жінка 3-тисячоліття, представник національного проекту “Книга рекордів України”.

Громадською діяльністю займається впродовж 13 років. Голова Молодіжної адміністрації області. Організатор тривалих молодіжних проектів, заходів, телепроектів, зокрема: “Дай старт молодим”, “Танцювальний марафон на кубок Влада Ями”, “Молодіжний портрет області”, “Молодь і Влада”, “У пошуках скарбів Довбуша”, благодійні акції і проекти: “Купи зустріч з людиною”, “Допоможи кожному”, “Краса врятує світ”, “З любов’ю до дитини”, конкурси краси “Красуня Івано-Франківська”, “Містер Івано-Франківськ”, “Містер Західна Україна” та інші.  Читати далі…