Лекція з методики математики для студентів педагогічного факультету від професорки Світлани Скворцової

26 лютого студенти 3 та 4 курсів та магістранти першого року навчання прослухали лекцію «Методика формування умінь розв’язування сюжетних задач» від Світлани Олексіївни Скворцової – докторки педагогічних наук, професорки, завідувачки кафедри математики та методики її навчання Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського, член-кора Національної Академії педагогічних наук України, співавторки Державного стандарту загальної початкової освіти, співавторки Типової освітньої програми початкової школи, розробниці Професійного Стандарту вчителя початкової школи та Проєкту Стандарту Вищої освіти за среціальністю «Початкова освіта», співавторки чинних в Україні підручників з математики для 1-4 класів.

Лекторка представила не тільки методичні прийоми роботи з сюжетними задачами на різних етапах їх засвоєння та перспективи використання при їх поясненні графічних інтерпретацій та граф-схем, але й особливості роботи за методичним комплектом авторів Скворцової С. та Онопрієнко О. в умовах реалізації концепції НУШ.

Студенти мали змогу не тільки включитися в інтерактивну роботу, але й поспілкуватися з відомою методисткою.