Вітаємо вокальний колектив Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника “Гуцулочки Карпат” та їх керівника, заслужену артистку України, професорку кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Педагогічного факультету, Качмар Олександру Василівну за вигране Гран прі у “International online festival-contest “Soul”. (Міжнародний фестиваль-конкурс). Міжнародне журі, до складу якого входили провідні фахівці у сферах музики, хореографії високо оцінило рівень виконавської майстерності та сценічну культуру колективу. Бажаємо творчих перемог і хай Ваші пісні ще довго звучать на сценах України та за її межами.
Вітаємо вокальний колектив Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника “Гуцулочки Карпат”
![](https://pedagogical.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/7/2020/11/Вітаємо-вокальний-колектив-Прикарпатського-національного-університету-імені-Василя-Стефаника-Гуцулочки-Карпат-1024x713.jpg)