Вітаємо вокальний колектив Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника “Гуцулочки Карпат” та їх керівника, заслужену артистку України, професорку кафедри фахових методик і технологій початкової освіти Педагогічного факультету, Качмар Олександру  Василівну за вигране Гран прі у “International online festival-contest “Soul”. (Міжнародний фестиваль-конкурс). Міжнародне  журі, до складу якого входили провідні фахівці у сферах музики, хореографії високо оцінило рівень виконавської майстерності та сценічну культуру колективу. Бажаємо творчих перемог і хай Ваші пісні ще  довго звучать на сценах України та за її межами.