Вітаємо студентку групи ПО-32 Педагогічного факультету Чабан Богдану за зайняте друге місце на Міжнародному онлайн фестивалі-конкурсі “Соул” у номінації “Вокал” серед молодіжної категорії та наставницю професорку кафедри фахових методик і технологій початкової освіти заслужену артистку України Качмар Олександру Василівну. Бажаємо нових перемог та творчого натхнення!
Учитель і учень ростуть разом!
![](https://pedagogical.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/7/2020/11/Учитель-і-учень-ростуть-разом-1024x713.jpg)