Тиждень науки на педагогічному факультеті

3 квітня 2024 року на педагогічному факультеті відбулися секційні засідання звітної наукової конференції за участю викладачів, докторантів, аспірантів  кафедр: педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика (завідувач доц. Прокопів Л.М.), теорії та методики дошкільної і спеціальної освіти (завідувач проф. Мацук Л.О.), початкової освіти (завідувач проф.Романишин Р.Я.), соціальної педагогіки та соціальної роботи (завідувач доц.Кулик І.В.).

Спільними для обговорення були питання щодо особливостей професійної підготовки здобувачів вищої освіти в умовах війни, формування у них дослідницької компетентності, критичного мислення; використання сучасних педагогічних технологій у вихованні дітей дошкільного віку; організації інклюзивного навчання в умовах воєнного часу; організації освітнього процесу в ЗДО з дітьми внутрішньо переміщених осіб; забезпечення якості професійної підготовки майбутніх учителів початкових класів в умовах цифровізації вищої освіти; забезпечення якості та доступності освіти в умовах війни: орієнтири та ініціативи міжнародної спільноти; використання потенціалу інтернет-ресурсів для створення позитивного іміджу майбутнього менеджера освіти; дотримання академічної доброчесності в сучасному освітньому просторі України; методологічні основи професійної підготовки майбутніх фахівців соціальної сфери; соціальні проблеми внутрішньо переміщених осіб із зони військового конфлікту на території України тощо.

ПРОГРАМА звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів педагогічного факультету за 2023 рік  https://pedagogical.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/7/2024/03/tnoi-konferentsii-_vykladachi_2024.pdf.

Інформацію підготувала

доктор педагогічних наук, професор Оксана Цюняк