Відбулося засідання вченої ради педагогічного факультету

27 серпня 2024 р. на Педагогічному факультеті відбулося розширене засідання вченої ради, на якому обговорювалися важливі питання, пов’язані з початком нового навчального року та вступною кампанією. Засідання зібрало керівництво факультету та науково-педагогічних працівників для планування та вирішення ключових завдань.

Декан педагогічного факультету Оксана Кондур, виступивши перед колегами, окреслила основні особливості початку 2024-2025 навчального року. Зокрема, про формат навчання, індивідуальні графіки для студентів, формування навчального навантаження та ін.

Відповідальний секретар відбіркової комісії Педагогічного факультету Тарас Паскарозповів про особливості цьогорічної вступної кампанії, ключовими результатами, досягненнями та труднощами. Проаналізовано кількість вступників у розрізі спеціальностей факультету та у порівнянні зі статистичними даними минулих років. Відповідальний секретар Педагогічного факультету зазначив, що незважаючи на певні виклики, успішно набрано студентів на ОР бакалавр і завершується набір студентів на ОР магістр. Було докладено максимум зусиль для того щоб абітурієнти вступили на спеціальності саме нашого факультету.

На завершення засідання було прийнято ряд рішень, спрямованих на підвищення ефективності навчального процесу та подальший розвиток факультету. Викладачі висловили готовність до співпраці та нових викликів у новому навчальному році.