Христина Ленько – призерка Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта»

4 квітня 2024 р. у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка відбулася підсумкова науково-практична конференція  Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу наукових робіт зі спеціальності 013 «Початкова освіта». На ІІ тур конкурсу було подано 32 наукові роботи з різних закладів вищої освіти України.

За результатами зовнішнього рецензування та оцінювання захисту наукової роботи Христина Ленько, студентка 4 курсу спеціальності «Початкова освіта» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, стала призером конкурсу й отримала Диплом ІІ ступеня. Її робота, як і доповідь та участь у дискусії, були високо оцінені членами конкурсної комісії.

Наукове дослідження на тему «Методична модель патріотичного виховання молодшого школяра засобами сучасної дитячої книжки» Христина Ленько виконала під керівництвом Тетяни Качак, докторки філологічних наук, професорки кафедри початкової освіти. Варто зазначити, що над цією темою студентка працює два роки. Запропонована методична модель апробована в освітньому процесі у початкових класах  Івано-Франківського ліцею № 5  та Лоп’янського ліцею Долинської міської ради Івано-Франківської області, а результати дослідження висвітлені у публікаціях та презентовані на різних конференціях.