На Педагогічному факультеті вшанували всіх тих, хто поклав свої голови за наше майбутнє

24 травня на Педагогічному факультеті вшанували всіх тих, хто поклав свої голови за наше майбутнє. Це українські герої – дружини великого князя Святослава і короля Данила, козацькі полки Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського, вояки Української Галицької Армії, герої-студенти крутянського бою, Українські січові стрільці, вояки Української повстанської армії, активісти Небесної сотні, герої сучасної московсько-української війни, які сьогодні так надійно тримають небо української державності та незалежності на Сході та Півдні, оберігаючи наш спокій. Хай пам’ять всіх невинно убієнних згуртує нас, живить, дасть силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення держави.
Кафедра педагогіки та освітнього менеджменту імені Богдана Ступарика і Студентський сенат висловлюють щиру подяку всім учасникам заходу: студентам 1-4 курсів спеціальності “Початкова освіта”, 1 курсу спеціальності “Соціальна робота”, 2 курсу спеціальності “Соціальна робота” ОП “Соціальна педагогіка”.
Особлива подяка нашим наймолодшим учасникам – учням 3 – А класу Ямницького ліцею, які подарували глядачам незабутні враження, виконуючи танець “Україна – це ти”. А на завершення учениця 7 -А класу Тодорів Вероніка заспівала пісню “Мій рідний край”.
Слава Україні!!! Героям Слава!!!
Інформація підготувала
голова студентського сенату педагогічного факультету
Мар’яна ПЕРЧИК