День абітурієнта

8 квітня 2023 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника в онлайн  режимі відбувся День відкритих дверей. З вітальним словом виступив  ректор університету Ігор Цепенда. Покрокову інструкцію з детальною інфографікою щодо вступу у 2023 році  потенційні абітурієнти отримали від відповідального секретаря Приймальної комісії Едуарда Лапковського. Також випускники шкіл мали можливість під’єднатися до персональних кабінетів інститутів, факультетів та у форматі запитань-відповідей дізнатися детальніше про різні спеціальності.

В онлайн заході на педагогічному факультеті взяло участь близько 70 учасників. Це – випускники шкіл Івано-Франківщини, Львівщини, Тернопільщини (Антонівський НВК Львівської області; Велеснівська гімназія імені В. М. Гнатюка Тернопільської області;  ЗЗСО І-ІІІ ст. смт Запитів Львівської області; Католицький ліцей св. Василія Великого, м. Івано-Франківськ; Коломийський ліцей імені Михайла Грушевського; Нирківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  Тернопільської області; Кошилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тернопільської області, Ворвулинська гімназія Тернопільської області, КУ «Гімназія с. Дунів» Тернопільської області, Бурштинський ліцей №2 Бурштинської міської ради Івано-Франківської області, Журавнівський комунальний заклад загальної середньої освіти школа-ліцей Львівської області, Крилоський ліцей Галицької міської ради Івано-Франківської області, студенти Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та ін.).

Декан педагогічного факультету, доктор педагогічних наук, професор Оксана Кондур розповіла про особливості навчання на педагогічному факультеті, ознайомила із спеціальностями та освітніми програмами, за якими здійснюється підготовка майбутніх фахівців. Тетяна Качак, професорка кафедри початкової освіти детально пояснила випускникам шкіл, де шукати актуальну інформацію про вступну кампанію 2023 року та відповіла на низку запитань щодо подачі документів у заклад вищої освіти. Олег Довгий, доцент цієї кафедри, представив цікаву відеопрезентацію про активне студентське життя на педагогічному факультеті.

Завідувачі кафедр (проф. Лисенко Н. В., проф. Романишин Р. Я., доц. Кулик І. В.), гаранти освітніх програм і викладачі факультету (Мацук Л. О., Протас О. Л., Скоморовська І. А., Ворощук О. Д.) презентували спеціальності “Дошкільна освіта”, “Початкова освіта”, “Соціальна робота”, “Соціальна педагогіка” та розповіли про переваги навчання, можливості працевлаштування, вивчення цікавих дисциплін за вибором студента, навчання за системою подвійних дипломів, дозвілля та активну волонтерську діяльність здобувачів освіти тощо.

Наприкінці онлайн-зустрічі декан факультету Оксана Кондур відповіла на запитання учасників заходу, запросила майбутніх абітурієнтів на навчання та привітала присутніх з прийдешніми Великодніми святами.

Щоб більше дізнатися про освітні програми та зробити усвідомлений вибір при вступі, рекомендуємо відкрити покликання http://surl.li/ggqic

Дорогі абітурієнти, шановні батьки!

Щиро дякуємо за довіру, за ваш вибір! Чекаємо Вас!

Інформацію підготувала
доктор педагогічних наук, професор