Пленарне засідання звітної наукової конференції за участю викладачів, докторантів, аспірантів педагогічного факультету

4 квітня 2023 року відбулося пленарне засідання звітної наукової конференції за участю викладачів, докторантів, аспірантів педагогічного факультету.

Із вітальним словом виступила деканеса педагогічного факультету, докторка педагогічних наук, професорка О.С.Кондур.

У межах програми пленарного засідання з доповіддю на тему «Особливості навчання учнів початкової школи – представників цифрового покоління» виступила Руслана Романишин, докторка педагогічний наук, професорка, завідувачка кафедри початкової освіти, котра зазначила, що при організації освітнього процесу у початковій школі варто враховувати психологічні та нейрофізіологічні особливості сучасних дітей; застосовувати ефективні методики і стратегії запам’ятовування навчальної інформації та розвитку пізнавальних інтересів здобувачів початкової освіти тощо.

Упродовж 5-6 квітня відбудуться секційні засідання за участю викладачів кафедр і студентів педагогічного факультету.