Презентація книги «Олександр Співаковський. Те, що торкнулося серця…»

18 травня на базі проєктно-освітнього центру «Агенти змін» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбулася презентація книги ректора Херсонського державного університету професора Олександра Співаковського «Олександр Співаковський. Те, що торкнулося серця…», у якій представлений його життєвий, професійний та політичний шлях.

На період воєнного часу ХДУ розгорнув свою діяльність на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, тож серед присутніх на зустрічі, яка відбулася у змішаному форматі, були викладачі та студенти обох вишів. Сподіваємося, що дружба, яка укріплюється у такий важкий час, знайде продовження у майбутньому мирному житті через реалізацію низки вагомих наукових та культурних проєктів.